czwartek, 28 listopada 2013

Szkatułka w peonie

Tak, wiem dawno mnie nie było. Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że oddałam sie tworzeniu w papierze - kartki, notesy i takie tam. Kto nie zna, a chciałby poznać moje prace zapraszam na ---> papierowego bloga.
W tym roku bombek jak na lekarstwo, gdyż na żadne kiermasze się nie wybieram. A to dlatego, że szał kiermaszy się skończył. Jakość oferowanych przedmiotów mija się z ceną. A przeważnie ludzie zamiast patrzeć na jakość, wybierają co tańsze produkty. Z tego tez powodu zrezygnowałam z robienia biżuterii i wykonuje ja tylko na prośbę lub zamówienia indywidualne.
Ale decu dalej wykonuje i tak dziś chciałam Wam pokazać szkatułkę nad którą pracowałam kilka dni. Bo jak zwykle coś mi nie pasowało. Jestem naprawdę zadowolona z efektu końcowego.
Gdyby ktoś miał ochotę zapraszam koziol.mariaa@gmail.com

4 komentarze:

 1. Piękna, ja pomału dojrzewam do ozdobienia starego rozkładanego pudełka na nici.. Czekam na bodziec i inspirację :-) piękne kwiaty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj takie pudełko i mi sie marzy, ciągle w poszukiwaniach jestem. bo wszędzie maja tylko lakierowane.

   Usuń
 2. naprawdę niesamowita! wdziałam już z bliska jaki perfekcjonizm w Twoich pracach występuje więc mogę sobie doskonale wyobrazić jak pięknie musi się szkatułka prezentować :)

  OdpowiedzUsuń